wtorek, 7 lipca 2015

Morskie opowieści

Cześć


Urlop się zbliża wielkimi krokami, więc w mojej głowie już same wakacyjne projekty. W prawdzie nie jedziemy nad morze tylko nad jeziora, ale musiałam zrobić tą skrzynię (powstało jeszcze coś do kompletu ale to zobaczycie już niedługo ). Na początku powiem jedno: na zlocie we Wrocławiu nabyłam nową metaliczną farbkę 13arts, i zakochałam się w niej całkowicie. Jest to naprawdę genialny produkt, świetna konsystencja, bardzo dobrze kryje. Kolejna moja nowość to perłowa mgiełka niebieska.... ja nie wiem dlaczego jej wcześniej nie miałam, jest piękna !
Wracając do mojej mini skrzyni. Znajduje się na niej masa gessa, farb, mgiełek, tona mikrokulek i wiele, wiele dodatków. Jak wyszło? Sami oceńcie

A tak przy okazji, bo ciągle w biegu piszę i zapominam..... bardzo, bardzo jest mi miło, że mnie odwiedzacie, że zostawiacie miłe słowo, że czasem zdarzy się, że kogoś zainspiruję.. to dla mnie szalenie ważne , dziękuję :*Skrzynia bardzo morska, więc zgłaszam na wyzwanie w scrapki.wyzwaniowo


oraz w sam raz wakacyjnie kartka z kalendarza na blogu FifiRifi
Gwiazdka

Challenge #3 - July - Summer Romance21 komentarzy:

 1. Och! jak wakacyjnie bardzo u Ciebie! Skrzyneczka w sam raz na wspomnienia. Pięknie zmediowana :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Marta to jest genialne, na zbliżeniach widzę jaki to majstersztyk!!!! Rewelacja!

  OdpowiedzUsuń
 3. Przepiękna skrzyneczka!!! Dodatki, barwy, kompozycja świetna. Pięknie tworzysz :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Niesamowita, bajeczna praca :) Jak z jakiejś baśni orientalnej <3 Dziękujemy za udział w wyzwaniu scrapki-wyzwaniowo!

  OdpowiedzUsuń
 5. Wow! This is gorgeous, great work! I love everything: the background, details and photo! Thank you for playing at Scrapki-wyzwaniowo :)

  OdpowiedzUsuń
 6. oh my!!! Truely amazing!! Love this!! Thank you for playing with us at scrapki-wyzwaniowo! :)

  OdpowiedzUsuń
 7. Niesamowita praca, patrzę i patrzę i ciągle znajduję nowe, świetne detale :) Bardzo dziękujemy za udział w wyzwaniu Scrapki-wyzwaniowo :)

  OdpowiedzUsuń
 8. Widziałam już bardzo dużo mediowych prac, ale to jest pierwsza, o której mogę powiedzieć, że naprawdę wygląda, jakby te wszystkie rzeczy się na niej znalazły zupełnie naturalnie - wygląda, jak wyciągnięta z dna morza! Obłędna! Chętnie bym ją pomacała, żeby zobaczyć, jak to jest zrobione!

  OdpowiedzUsuń
 9. Wow!amazing!Thank you so much for playing along with us at Scrapki-wyzwaniowo!


  OdpowiedzUsuń
 10. Hi there!!!!
  Your creation is simply amazing!!! It would be my honor if you entered it into our challenge Summer Romance at Anything But Cute!
  Here is the link to the challenge:
  http://anythingbutcutechallenge.blogspot.com/2015/07/challenge-3-july-summer-romance.html
  If you decide to enter the challenge, please make sure you add our mood board picture to your post and link back to our challenge.
  Thank you!

  Samra DT for Anything But Cute!

  OdpowiedzUsuń
 11. Wow, what an amazing alteration! It looks like a pirate treasure chest pulled out from the deep sea! Fantastic make full of great details, fabulous colours and awesome textures!
  Thank you so much for joining in our 'Summer Romance' challenge at Anything But Cute!
  Branka DT x

  OdpowiedzUsuń
 12. no, no, no. pojechałaś po bandzie! chciałabym kiedyś tak pięknie pomediować i tyle różnych smaczków nawalić w jednej pracy! dziękuję w imieniu Scrapki-wyzwaniowo za wspólną zabawę

  OdpowiedzUsuń
 13. Wow, I could sit and stare at this trunk for hours and still not see the same thing twice! I love your amazing details! thank you for joining our Summer Romance Challenge at Anything But Cute! Hugs! Sara Emily DT

  OdpowiedzUsuń
 14. Wow, I could sit and stare at this trunk for hours and still not see the same thing twice! I love your amazing details! thank you for joining our Summer Romance Challenge at Anything But Cute! Hugs! Sara Emily DT

  OdpowiedzUsuń
 15. OK, I am completely blown away by this little treasure box, it REALLY looks like it was pulled up off an old sunken ship!! The way you blended the colours is so wonderful and all of your shells look so old and distressed! All the cheesecloth and little microbeads give your treasure chest just the perfect amount of texture and the hints of metallic are just perfect!

  Thank you so much for joining us at Anything But Cute for our 'Summer Romance' challenge! Hugs, Pamellia DT :)

  OdpowiedzUsuń
 16. Stunning project! Love this! Thank you for playing with us at Scrapki-Wyzwaniowo!

  OdpowiedzUsuń
 17. Cudowne pudełeczko :) Takie klimatyczne :)

  OdpowiedzUsuń
 18. Congratulations for being chosen as a Design Team Favourite, TWICE, at Anything But Cute!! Your project is so beautiful! Don't forget to come by and grab your badge. Hope to see you this month too. Pamellia DT :)

  OdpowiedzUsuń
 19. Oh jaka przepiękna ta skrzyneczka :) iście jak z filmów o piratach i do tego wspaniale przepełniona mediami. Po prostu bajeczna <3 <3

  OdpowiedzUsuń