poniedziałek, 28 listopada 2016

Mediowy album

Witam

Ostatnio powstał album ... a raczej powstawał, bo tworzyłam go kilka dni. Kopa  motywującego dostałam  oglądając albumy Doroty Kopeć ( ona to robi najlepiej ! ). W domu kilka bazyli posiadam, najwyższa pora było je spożytkować. Nie jestem jakąś specjalną fanką albumów takich zwyczajnych, może dlatego, że nie potrafię się skupić na projekcie, który jednak w pewnym sensie jest trochę monotonny. Dlatego wiedziałam, że jeśli już biorę się za taki projekt, to musi być on inny, i współgrać z tym co robię - czyli z mediami. I od razu postanowiłam, że pierwsze się biorę za środek, bo wiedziałam, że jeżeli zacznę od okładki to szybko się wypalę i cały plan pójdzie ....... się ... wiecie ;). Ambitnie na początku zaczęłam bawić się mediami, dodatkami.. trochę zapominając, że to przecież album, że jakoś musi się zamknąć ... w połowie drogi już trochę zeszłam z warstw  bo mi groziło, że się nie zamknie ;)
Na koniec została okładka, bardzo mediowa ale jednocześnie z niewielką ilością dodatków ( jak na mnie ). Podsumowanie: jestem mega zadowolona z niego, ale chyba długo nie usiądę znów do takiego projektu :P
Co się znalazło w albumie : Baza od Eco - scrapbooking, akwarele i media Prima, papiery Prima, tekturki wszelakie ( większość chyba Scrapiniec) oraz naklejki Studio Forty :)

 Jak wygląda od środka , możecie tutaj zobaczyć


http://primamarketing.pl/pasta-teksturalna-clear-crackle-p-4307.html
http://primamarketing.pl/geste-gesso-duze-biale-p-4294.html
http://primamarketing.pl/farby-akwarelowe-decadent-pies-p-5403.html
http://primamarketing.pl/metaliczne-farby-wodne-p-5808.html
http://primamarketing.pl/basics-alterable-kwiatki-materialowe-p-5599.html
http://primamarketing.pl/ephemera-rossibelle-p-5707.html
http://primamarketing.pl/zestaw-papierow-naklejek-30x30-rossibelle-p-5692.html
http://primamarketing.pl/pack-papiery-30x30-rossibelle-vintage-memories-p-5698.html
http://primamarketing.pl/pack-papiery-30x30-rossibelle-wildflower-p-5700.html

3 komentarze: