Strony

poniedziałek, 29 sierpnia 2016

Dzień z Julie Nutting

Witam


Dzisiaj na blogu Prima Marketing mamy dzień ze stemplami Julie Nutting. W tym roku pojawiło się kilka nowości, a teraz na dodatek doszło kilka wykrojników do stempli, dzięki czemu szybciej i łatwiej  jest wyciąć pokolorowane lale.
Ja tym razem wzięłam Audrey - to mój pierwszy stempel, który kolorowałam i który kupiłam ;) Mam do niego sentyment.


Prima Products: Art Alchemy-Acrylic Paint-Metallique Vintage Rose 1.7oz 963200, Art Alchemy-Acrylic Paint-Metallique Magenta 963132, Color Bloom - Vintage Metal Antique Gold 573843, Watercolor Pencils - Soft Neutrals 576707, Watercolor Pencils - Spring & Fall 576721, 12x12 Collection Kit-French Riviera 584351, JN Doll Stamp - Audrey 911119

środa, 24 sierpnia 2016

Ślubna

Witam

Śluby w  pełni sezonu .... ja dziś także mam kartkę na tę okazję. Lekko mediową, ale elegancką i romantyczną. Kartka jest w komplecie z pudełkiem.Użyłam :
Papier
Papier
Maska
Wykrojnik
Kropki akrylowe
Pozdrawiam , Marta 

piątek, 19 sierpnia 2016

czwartek, 18 sierpnia 2016

Mixed mediowy baner

Witam

Kolejną nowością, która  pojawiła się w sklepie są świetne panelowe banerki, sztywne, obłożone płótnem, idealne do prac mediowych. Lubię poszaleć czasem z kompozycją więc i tym razem poniosło mnie :) Baza świetnie wytrzymała ciężar metali, mediów i dodatków.

Pozdrawiam, Marta 

Na prezent

Witam, Hello 

Dziś chciałam Wam pokazać, że kolekcja morska świetnie nadaje się do różnych projektów. Tym razem wykonałam papierową torebkę na mały prezent. Papier z motywem desek świetnie się komponuje z pozostałymi dodatkami.

Today I wanted to show you that the collection of sea is ideal for a variety of projects. This time I made a paper bag for a small gift. Paper motif planks great fits with other additives.


 Użyłam / I Used :                                                              

  Pozdrawiam, Regards
Marta

czwartek, 11 sierpnia 2016

Metamorfoza mebli

Hej

Ostatnio przerobiłam sobie kilka mebli, przy pomocy farb  kredowych Autentico - możecie je nabyć  w  moim zaprzyjaznionym sklepie, kontakt na blog Wood & Crafts. Tam też znajdziecie informacje jak przerabiałam moje meble ;)

Mała komoda 
 Stół

Wakacyjny mini album

Wczoraj zimowo, ale dziś już bardziej jeszcze na temat. Powstał niedawno mini album,  morski, na pamiątki z Wakacji. Lubię takie minimalne albumy, a zgranie go z papierami morskimi Dp Craft sprawiło, że jestem z niego bardzo zadowolona.środa, 10 sierpnia 2016

Zimowe kartki

Witam

Na dzisiaj miałam dla Was coś innego, jednak gdy wpadły w moje ręce te stempelki ,  to musiałam jednak pierwsze je Wam pokazać. Zakochałam się całkowicie w tych kamieniczkach i ptaszkach. Wiedziałam od razu, że użyję ich na kartkach prostych i bardziej w stylu eco :) Tak więc oficjalnie  rozpoczęłam sezon świąteczny ;) - ale spokojnie.... po mału, po troszku, by nie zepsuć klimatu ;)
Użyłam :
Stemple ptaszki
Stemple kamienice
Wykrojnik gałązka
Taśma 3d

Mixed mediowa książeczka

Hej

Zrobiłam ostatnio książeczkę, taką mini , z wykrojnika Sizzix. Ta akurat nie jest zrobiona otwierana, ale spokojnie tym wykrojnikiem można zrobić tak by ją otwierać i w środku kombinować z życzeniami. Brakowało mi ostatnio mediów, więc wyżyłam się troszkę na niej ;)

Inspiracja dla

czwartek, 4 sierpnia 2016

Romantyczny notes

Witam

W sklepie pojawiły się piękne nowości : m inn. markowe papiery Eco - Scrapbooking  "Tysiąc życzeń" oraz notesy które mają okładki ze wzorami z tej kolekcji papierów.
Ja postanowiłam zrobić jeden z tych notesów. Kolory są śliczne, stonowane, delikatne i eleganckie. Pasują do projektów ślubnych i na różne okazje,  jak i  takich jak ja to nazywam " codziennych "Pozdrawiam