środa, 10 stycznia 2018

Maszynka wycinająco-wytłaczająca DpCraft - test

Witam

Dzisiaj chciałam Wam pokazać nowy produkt firmy DpCraft - maszynka wycinająco-tłocząca, w dwóch rozmiarach A4 oraz A5.Ja posiadam format A4 i na nim się skupię. Ogólny wygląd maszynki bardzo przypadł mi do gustu. Kolor lekko kremowy, składana platforma, co jest dużą zaletą gdy nie mamy dużo miejsca, schowki w skrzydełkach platformy oraz ściągana jednym ruchem rączka, co również jest zaletą przy braku miejsca.

Maszynka posiada regulację docisku - co jest idealnym rozwiązaniem przy różnej grubości wykrojników i folderów. Posiada także pokrętło na zmianę wycinania i embossingu.
Jak się pracuje z maszynką i co jest w zestawie, pokazałam w moim filmie.Firma DpCraft wprowadziła również swoje wykrojniki, które możecie zdobyć TUTAJ, oraz foldery do kupienia TUTAJ. Oferta z czasem będzie wzbogacana również o wykrojniki grube.
Podsumowując : jestem z produktu zadowolona, cicho chodzi  ( w porównaniu do mojego starego BS, który tłucze się bardzo), ogromną zaletą jest dla mnie duża powierzchnia oraz idealne wycinanie ażurów i  regulowany docisk. Maszynka posiada 24 miesiące gwarancji - zaletą jest fakt, że to  w Polsce reklamujemy ( oby nie było to konieczne ;)).A poniżej pierwsze z moich prac z tą maszynką : bardzo prosta karteczka z fajnym ażurowym wykrojnikiem, który wycięłam za pierwszym razem bez problemu.  Oraz ten sam wykrojnik użyty troszkę inaczej.
2 komentarze:

  1. Witaj:) czy można używać innych wykrojników do tego urządzenia? Np. Z Aliexpress?

    OdpowiedzUsuń
  2. Do tej pory używałam maszynki Sizzix Big Shot, ale potrzebuję czegoś co łatwiej przenosić - zastanawiam się, czy wykrojniki, które już mam będą pasowały do tej, którą tu pokazałaś? Pozdrawiam

    OdpowiedzUsuń