piątek, 25 września 2015

Moje dodatki

Cześć / Hello


Dziś chciałam Wam pokazać co robię gdy brakuje mi jakiegoś małego elementu do wykończenia np kartki. Bardzo lubię ozdoby na patyczkach, a nie zawsze mam w domu taki, który odpowiednio by pasował  do danej pracy. Dlatego szybko i łatwo można wykonać go sobie samemu. 
Przygotowałam kilka rzeczy : papiery, gotowe dodatki, media, wykałaczki, maszynka i wykrojniki (ja użyłam kółek, ale mogą to być np gwiazdki, serca, co chcemy).

Today I wanted to show you what I do when I miss a small element to finish off e.g. a card. I really like ornaments on a stick, and do not always have some at home so that it fits the project appropriately. Therefore, quickly and easily you can do it yourself. I readied a few things: papers, embellishment, media, toothpicks, die-cutting machine and dies (I used wheels, but they can be e.g. stars, hearts, whatever we want).

Wycięłam sobie bardzo fajne napisy z papieru.
I cut out some very cool words from papers.
Nakleiłam na patyczek z jednej i drugiej strony - pierwsza ozdoba gotowa. Prawda, że łatwe i szybkie?
I pasted to the stick on one and the other side - first ornament ready. Easy and quick, right?
 


Nakleiłam epoksydowy kabaszon
I added an epoxy cabochon.


Drugi taki patyczek tylko potuszowałam distressem
Another stick was just inked up with Distress Ink.

Motylek z zestawu Prima z gotowymi elementami, tylko nakleiłam na wykałaczkę glossy accentem.
I used a Prima butterfly from a set of ready-made elements, glueing it to a toothpick with Glossy Accents.Ostatni mój ozdoby element pokolorowałam mgiełką , a następnie użyłam preparatu do spękań Crackle Accents. Gdy wszystko wyschło i popękało nakleiłam tekturkowe serduszko.
My last ornament I colored with a mist, and then I used a crackling product - Crackle Accents. Once everything had dried  and crackled I added a chipboard heart.Tak się prezentują gotowe ozdoby do moich prac, a poniżej jedna z nich na kartce.
This is what the ready ornaments look like, and below you can see one of them used on a card.

2 komentarze: