poniedziałek, 19 października 2015

Retro Święta

Witam
Hello

U mnie w pracowni coraz większymi krokami zbliżają się święta. Więcej powstaje świątecznych prac i tak samo było tym razem. A to za sprawą pięknych  dekoracji z kory brzozy, które ostatnio pojawiły się w sklepie Retro Kraft Shop. Uwielbiam takie dodatki, i od razu gdy tylko je dostałam, musiały zagościć na kartkach.

In my studio, holidays are approaching in bigger and bigger strides. More Christmas projects appear and it was the same this time. And all because of the beautiful birch bark embellishments which recently appeared at Retro Kraft Shop. I love these decorations, and as soon as I got them, they had to appear on some cards.

Użyłam / I used :
http://www.retrokraftshop.pl/pl/z-kory-brzozy/1503-anio%C5%82ki-kora-brzozy-3szt.htmlhttp://www.retrokraftshop.pl/pl/z-kory-brzozy/1506-renifery-kora-brzozy-3szt.htmlhttp://www.retrokraftshop.pl/pl/elementy-papierowe/862-uhk-gallery-hohoholmes-pasek-czerwony.htmlUHK Gallery - LOFT Christmas - Zestaw papierówhttp://www.retrokraftshop.pl/pl/papiery/863-uhk-gallery-hohoholmes-laska-cukrowa.htmlhttp://www.retrokraftshop.pl/pl/z-kory-brzozy/1501-choinki-kora-brzozy-3szt.html
http://www.retrokraftshop.pl/pl/z-kory-brzozy/1508-p%C5%82atki-%C5%9Bniegu-kora-brzozy-3szt.html

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz